מים לכל שנת הלימודים

,תודה
פנייתך התקבלה
מתנה!
ללא התחייבות!

3
24

כדי מים מינרלים

בקבוקים

ל-3 חודשים ללא התחייבות

המבצע תקף על מסלול מתקן קלאסי + 3 כדי 18.9 ל' בחודש + 10 מארזים של 24 בקבוקי 0.5 ל' בשנה. בתום 3 חודשים המחיר החודשי הינו 115 ₪. המחיר כולל דמי משלוח הצמודים למדד מחירי הסולר בהתאם להסכם ההתקשרות עם מי עדן. התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח.

תודה, פניתך התקבלה

אני מאשר/ת לקבל תוכן שיווקי
במייל וב-SMS.​תודה, פניתך התקבלה

מים טעימים בהרכב מינרלי מאוזן. צמאים למידע נוסף?
פתוח למצטרפים חדשים או ללקוחות חוזרים שעברו 18 חודשים מרגע שהתנתקו משירות ברי המים. הטבת ההצטרפות כוללת זיכוי עבור: בר מים קלאסי/סלים, ​3 כדי 18.9 ל', דמי הובלה והתקנה. סך ההטבה בחודשיים הראשונים: 287 ₪. בהצטרפות למסלול עם מעל ל-3 כדים בחודש, יחוייב הלקוח עבור הכדים החל מהכד הרביעי. בכפוף לתנאי ההצטרפות. המוצג להמחשה. ט.ל.ח.​
מעוניין לקבל תוכן שיווק במייל וב-sms
*עד שלושה כדים בחודש
הנחה!


​תודה, פניתך התקבלה

פתוח למצטרפים חדשים או ללקוחות חוזרים שעברו 18 חודשים מרגע שהתנתקו משירות ברי המים. הטבת ההצטרפות כוללת 77% הנחה על העלות החודשית עבור: דמי שכירות בר מים קלאסי/סלים, דמי משלוח ועד 4 כדי 18.9 ל' בחודש. חיוב מלא החל מהכד החמישי. בתוספת דמי התקנה חד פעמיים בסך 49 ₪.  בכפוף לתנאי ההצטרפות. המוצג להמחשה. ט.ל.ח.

3 כדי מים מינרליים
​ב-1 ₪ ליום למשך חודשיים

77% הנחה לחודשיים!
למצטרפים למסלול צריכה עם בר מים עדן קלאסיק או עדן סלים. למצטרפים חדשים או ללקוחות חוזרים שעברו 18 חודשים ממועד התנתקותם. הטבת ההצטרפות כוללת זיכוי על עד 3 כדים בחודש וזיכוי על דמי שכירות בר המים למשך 3 חודשים. במקרה של סיום התקשרות לפני השלמת 12 חודשים – הלקוח יתבקש להחזיר את שווי ההטבה. דמי התקנה חד פעמיים בסך 49 ₪. בכפוף לתנאי ההצטרפות. המוצג להמחשה.
חודש משמעו אספקת כדים אחת ל-28 יום.


- הטבה מיוחדת לקיץ -
מצטרפים עם המינרלים
שכולנו אוהבים
​ונהנים מכדים ובר מים
ל-3 חודשים במתנה!

שותים היום

ומשלמים בעוד 3 חודשים!